DEVRINOL 45 F 5 l

Kód: A000932
Neohodnoceno
3 418,30 Kč 2 825 Kč bez DPH
Vysoce selektivní herbicid s velmi dobrou účinností na jednoleté jednoděložné a dvouděložné plevele. Devrinol 45 F je určen pro ošetření ozimé řepky a některých zelenin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

k ničení plevele ve formě suspenzního koncentrátu k preemergentnímu postřiku jednoletých trav a dvouděložných plevelů v ozimé řepce, paprice, rajčatech a v brukvovité zelenině. Postřik proti plevelům Devrinol 45 F se vlivem světla rozkládá, proto je nutné nejpozději do čtyř hodin po postřiku jeho mělké zapravení do půdy do hloubky 3–5 cm. Reziduální účinky postřiku přetrvávají až do jarních měsíců (6-12měsíců), proto ani vysoké srážky nesnižují jeho účinnost. Postřik se může provádět kdykoliv v průběhu 14 dní před setím. Spektrum herbicidní účinnosti se rozšiřuje použitím kombinace s herbicidem na bázi účinné látky clomazone ( např.Comman 36 SC, Commpas, Cirrus CS, Reactor 360 SC).

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pesticidy profi
Hmotnost: 22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: