LIGNOFIX I - Profi 0,5kg spray

Kód: A002637
10 hodnocení
165,40 Kč 136,70 Kč bez DPH
Skladem
Bezbarvý Lignofix I Profi je ideální pro likvidaci dřevokazného hmyzu v napadeném dřevě. Zabíjí všechna vývojová stádia a poskytuje preventivní ochranu proti škůdcům (červotoč, tesařík krovový) v interiéru i exteriéru. Navíc obsahuje novou generaci regulátoru růstu s trojitým účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezbarvý Lignofix I Profi je ideální pro likvidaci dřevokazného hmyzu v napadeném dřevě. Zabíjí všechna vývojová stádia a poskytuje preventivní ochranu proti škůdcům (červotoč, tesařík krovový) v interiéru i exteriéru. Navíc obsahuje novou generaci regulátoru růstu s trojitým účinkem.

Toto balení Lignofixu I-Profi 0,5 kg doporučujeme pro ošetření menších ploch (přibližně 2,5–3 m2 dřeva). Přípravek se neředí. V interiéru chrání dřevo během celé životnosti stavby, v exteriéru minimálně 10 let. Po této době je vhodné účinnost ochrany zkontrolovat.

TIP: Pro ošetření vzácného dřeva a historických předmětů, které jsou napadené dřevokazným hmyzem, používejte Lignofix I Profi OH.

Jak správně používat Lignofix I Profi?

Lignofix I Profi používejte pro preventivní ochranu dřeva a ošetření napadených konstrukcí. Je vhodný do interiérů i venkovního prostředí, které není v trvalém kontaktu se zemní vlhkostí nebo vodou (např. ploty, dřevěné stavby, střešní podbití a krovy). Nejčastěji se používá na konstrukce střech, schody, podlahy, okenní rámy, skříně, zábradlí, obložení i nábytek.

Přípravek stačí nastříkat na dřevo zbavené starých nátěrů, nečistot, kůry nebo lýka. Aplikaci můžete provádět také nátěrem, tlakovou injektáží, máčením a poléváním.

Doporučený počet aplikací:

 • Hrubě opracované dřevo: 1 ×
 • Hladce opracované dřevo: 2 ×

6 hlavních důvodů pro Lignofix I-Profi

 • Ideální přípravek proti všem vývojovým stádiím dřevokazného hmyzu
 • 0,5 kg Lignofixu I Profi vystačí na ošetření přibližně 2,5–3 m2 dřeva
 • Obsahuje nový typ regulátoru růstu s trojím likvidačním účinkem
 • Chrání dřevo proti škůdcům po celou dobu životnosti stavby
 • 100% účinnost při likvidaci hmyzu (testace dle EN 46)
 • Praktický rozprašovač výrazně zjednodušuje aplikaci

Přípravky Lignofix chrání dřevěné konstrukce ve Werichově vile, Lichtenštejnském paláci v Praze, Jízdárně Pražského hradu, Zámku Moravská Třebová a mnoha dalších stavbách.

Přehled dřevokazných škůdců

Lignofix I Profi spolehlivě likviduje různé druhy dřevokazného hmyzu (Červotoč proužkovaný, Tesařík krovový, Červotoč umrlčí, Tesařík fialový, Dřevokaz čárkovaný, Pilořitky, Mravenci dřevokazi). Navíc zajišťuje také dlouhodobou ochranu dřeva proti těmto škůdcům.

Tipy pro používání I Profi

 • Venkovní dřevěné konstrukce překryjte vhodným nátěrem, který zabrání tvorbě trhlin (např. syntetickým nebo vodou ředitelným krycím lakem)
 • Maximálního účinku při hubení dřevokazného hmyzu dosáhnete aplikací roztoku tlakovou injektáží
 • Nepoužívejte Lignofix I Profi při teplotě nižší než 5 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana dřeva
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení