PŮJČOVNA NÁŘADÍ

 

Ať již zakládáte, udržujete nebo chcete dát nový vzhled Vaší zahradě, půjčovna nářadí Chemicor Vám nabízí široký sortiment zahradního nářadí pro usnadnění práce, ať už potřebujete provzdušňovač trávníku (vertikutátor), plotostřih, postřikovač, drtič nebo jen zahradní válec.

 

 

 

Drtič + nádoba drtiče – Viking

slouží pro drcení zahradního odpadu (keřů, větví, růží apod.), možno využít také pro rozmělnění"organických kuchyňských zbytků". Doporučený max. průměr větví 30 mm.

 

 

 

drtic

 

Provzdušňovač trávníků - Volf

I váš trávník potřebuje svobodu s provzdušňovačem VOLF necháte trávník znovu nadechnout. Odstraňuje mechy a travní plsť. Šířka záběru 40 cm a pracovní hloubka 0-25 mm.


 provzdusnovac

Zahradní válec – Alko

pro válcování trávníků

 valec

Sečka

Posypový vozík vhodný pro aplikaci osiva, hnojiva i soli. Při zakládání a obnově trávníků je neocenitelným pomocníkem, jelikož zajistí rovnoměrnou aplikaci osiva. Stejně tak je vhodný i k aplikaci hnojiv a v zimních měsících k posypu rozmrazovací soli. Intenzita posypu je snadno nastavitelná v deseti úrovních. Objem zásobníku je 12 l a šířka posypu 45 cm.

secka3

Zahradní nůžky prodloužené – Fiskars  

 

teleskopické nůžky pro stříhání větví ve výškách. Dosah až 6 m. Maximální střižný průměr je 30 mm.

 

 nuzky_teleskop_fiskars

 

Zádový ruční postřikovač - Solo 475

 

postřikovač s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na ochranu rostlin a různých čistících a dezinfekčních prostředků. Postřikovač je vyrobený z pevných lehkých plastů odolných proti záření UV. Postřiková kapalina se tlakuje ve vzdušníku uvnitř nádrže pomocí tlakovací páky. Tlakovací páka se dá nainstalovat vlevo nebo vpravo - dle potřeby obsluhy - levák nebo pravák. Tlakuje se průběžně při aplikaci. Tlak kapaliny se reguluje nastavením ventilu na vzdušníku. Postřikovač je vybavený membránovým čerpadlem, které je vhodné i pro tlakování viskózních postřiků. Tvar nádrže je uzpůsobený k pevnému dosednutí na záda a na nádrži je vyznačená stupnice množství obsahu kapaliny. Postřikovač je nesený na širokých polstrovaných popruzích. Hadice mezi nádrží a ovládacím ventilem integrovaným v rukojeti je dlouhá asi 150 cm a umožňuje tak široký rádius ovládání. Součástí dodávky je štěrbinová tryska pro plošný postřik a tryska pro kruhový postřik (dutý kužel).

 postrikovac

 


                                                 

Zásady půjčovny nářadí

1. Půjčování nářadí a příslušenství se uskutečňuje pouze na základě řádně uzavřené nájemní smlouvy mezi pronajímatelem a nájemcem.

2. Nájemce převezme od pronajímatele po složení stanovené zálohy přezkoušené nářadí, které se zavazuje používat pouze k účelům daným charakterem předmětu.

3. Pronajímatel seznámí nájemce s použitím přístroje.

4. Nájemce používá při provozu nářadí jen pohonné hmoty a maziva určené a dodané nájemcem.

5. Nájemce vrátí vypůjčené nářadí v dohodnutém termínu, funkční a vyčištěné.

6. Úhradu za vypůjčení provede nájemce podle ceníku pronajímatele na pokladně půjčovny.

7. Po vyúčtování půjčovného vrátí pronajímatel nájemci na pokladně po předložení dokladu zálohu.

8. Předmětem půjčování jsou pouze vybrané druhy nářadí, půjčování se netýká nástrojů k nim.

9. Nájemce svým podpisem na smlouvě potvrzuje souhlas s podmínkami zapůjčení nářadí z půjčovny Chemicor. 

cenik_pujcovny