Vermaktiv stimul okrasné dřeviny - 35 ml

Kód: A004546125
Neohodnoceno
140,60 Kč 116,20 Kč bez DPH
Skladem
Růstový stimulant Vermaktiv Stimul Dřeviny o objemu 35 ml je vhodný pro všechny okrasné stromy a keře, jako jsou kupříkladu japonské javory, sakury a bonsaje, okrasné jabloně, bobkovišně, šeříky, vajgélie, černý bez, zlatý déšť a další. Koncentrát se ředí s vodou podle daného období (1 : 150, 1 : 200 či 1 : 500) a přípravek se následně aplikuje celkem 4krát za sezónu od počátku vegetačního období. Postřik se nanáší na listy běžnými ručními nebo zádovými postřikovači, takže aplikaci zvládne skutečně každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek podporuje v růstu a zesiluje kořenový systém, díky němuž stromky a keře získají větší objem, budou hrát barvami a budou také vynikat výraznou vůní. Ošetřené stromky a keře získají vyšší odolnost a obranyschopnost, jelikož jim přípravek urychlí regeneraci po sklizni, zabrání v šíření infekce, tlumí vzdušné houby a působí repelentně proti škůdcům. Od smrků tak dokáže odpudit i lýkožrouta smrkového, což z něj činí jediný přípravek svého druhu. Přináší i další benefity v podobě zvyšování humusové vrstvy v půdě, bohatého olistění a urychlené schopnosti kvetení. Mladým sazenicím usnadní zakořenění a urychlí růst nadzemní části, porost je tak hustší, odolnější a zdravější.

Vermaktiv Stimul vzniknul po více než 20letém vývoji ve spolupráci s výzkumníky z Enzymixu, Výzkumného ústavu rostlinné výroby v Chomutově pod vedením Ing. Romana Honzíka, Univerzity Karlovy v Praze, České univerzity v Brně, Mendelovy univerzity v Brně a dalšími vědeckými instituty pro optimální vlastnosti koncentrátu. Tento pomocný rostlinný přípravek je tak vhodný pro ekologické pěstování rostlin, jelikož je netoxický a zcela nezávadný pro faunu i floru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: