Vermaktiv stimul ovoce - 35 ml

Kód: A00595232
Neohodnoceno
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem
Růstový stimulant Vermaktiv Stimul Ovoce o objemu 35 ml je vhodný pro všechny ovocné stromy (jabloň, hrušeň, meruňka, broskvoň, třešeň, višeň, slivoň, švestka, jeřáb a další), ovocné keře (rybíz, angrešt, maliny, ostružiny, vinná réva) i drobné ovoce (jahody či maliny).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje rostliny v růstu a zesiluje kořenový systém, díky němuž získají větší objem a budou vynikat výraznou vůní i chutí. Ošetřené rostliny získají vyšší odolnost, jelikož přípravek urychlí regeneraci po částečné sklizni či po extrémních mrazech, zabrání v šíření infekce či bakteriálních a virových chorob, tlumí vzdušné houby a působí repelentně proti škůdcům a hmyzu. Vedlejším pozitivním efektem je zvyšování humusové vrstvy v půdě. Organické složení koncentrátu nijak neomezuje dobu sklizně nebo konzumace.

Koncentrát se ředí s vodou v poměru cca 1 : 150 – přibližně 5 až 7 ml přípravku na 1 litr vody vystačí pro plochu až 10 m2. Přípravek se následně aplikuje postřikem od počátku vegetačního období s odstupem cca 3 týdnů, celkem 4krát za sezónu. Postřik se nanáší na listy běžnými ručními nebo zádovými postřikovači. Ošetření rostlin doporučujeme provádět mimo dobu přímého slunečního záření. Pro bohatou úrodu ovoce lze zředěný roztok použít také jako ranní či večerní zálivku.

Vermaktiv Stimul vzniknul po více než 20letém vývoji ve spolupráci s výzkumníky z Enzymixu, Výzkumného ústavu rostlinné výroby v Chomutově pod vedením Ing. Romana Honzíka, Univerzity Karlovy v Praze, České univerzity v Brně, Mendelovy univerzity v Brně a dalšími vědeckými instituty pro optimální vlastnosti koncentrátu. Tento pomocný rostlinný přípravek je tak vhodný pro ekologické pěstování různorodých plodin, jelikož je netoxický a zcela nezávadný pro faunu i floru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: