WEIKI - Probiotika pro Pokojové květiny 250 ml

Kód: N04
Neohodnoceno
223 Kč 184,30 Kč bez DPH
Skladem
 

Probiotika pro pokojové rostliny (weiki 04)

Ke zdravému růstu, odolnosti a množství květů potřebují pokojové rostliny miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki pokojové rostliny lépe zakoření, porostou a nasadí více květů. Vy se pokocháte rozkvetlými parapety a pokojovky budou celkově v lepší kondici. Výsledky uvidíte už po měsíci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Střechu nad hlavou už mají, teď ještě elixír, který jim dodá sílu, zdraví a vitalitu.

Dobře poslouží například

fíkusu, orchideji, monsteře, begonii, palmě, kaktusu, sukulentu a dalším pokojovým rostlinám.


Co jsou probiotika pro pokojové rostliny a jak fungují?

Pokojové rostliny se moc neliší od nás. V lidském těle žijí miliardy mikroorganismů s obrovským vlivem na naše zdraví, odolnost i pohodu. Totéž platí pro rostlinnou říši. I v těle rostlin žijí miliardy neviditelných užitečných pomocníků. Kořeny jsou ponořené do půdního bakteriálního světa, který pokojovým rostlinám pomáhá přijímat živiny, růst, kvést, přizpůsobit se změnám a chrání je před nemocemi i stresem. Za to pokojové rostliny užitečným bakteriím servírují potravu v podobě cukru z kořenových výměšků.

Užitečných bakterií ale bývá z různých důvodů málo a všude číhají patogeny, které mohou mít na pokojovou rostlinu devastující vliv. Probiotika weiki se sedmi kmeny pečlivě zvolených, vzájemně se podporujících užitečných bakteriálních kmenů se postarají o to, aby bylo užitečných bakterií zase dost, vaše pokojovky dokázaly odolat patogenům a aby skvěle prospívaly a krásně kvetly.

Posílením tábora užitečných bakterií zkrátka pokojovým rostlinám zajistíte snazší život. Výsledek? Lepší zdraví rostlin a více květů.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: